Kalender

03/08/2019 Winge Challenge te Rotselaar, dag 1 Uitnodiging Organisatie
Open water wedstrijd, ideaal voor elk niveau.

Individueel
- Board Race
- Beach Flags
- Lake (wo) man

Aflossingen
- Ski relay
- Board Rescue

Verblijf en maaltijden zelf te regelen.
04/08/2019 Winge Challenge te Rotselaar, dag 2 Uitnodiging organisatie
Open water wedstrijd, ideaal voor elk niveau.

Individueel
- Lake Run
- Surf Race
- Ski Race

Aflossingen
- Lake man relay
- Winge Challenge (geen deelname STRC vanwege aanslag op materiaal)

Verblijf en maaltijden zelf te regelen.
07/08/2019 Start seizoen 2019-2020 voor leden
Start seizoen 2019-2020 voor leden
24/08/2019 BK Open Water te Butgenbach, dag 1
25/08/2019 BK Open Water te Butgenbach, dag 2
07/09/2019 GEEN TRAINING owv Monumentenrun
11/09/2019 Opendeur dag 1 voor nieuwe leden
Maand van de Sportclub
Gratis lessen op
- woensdag 11-18-25 september
- zaterdag 14-21-28 september
14/09/2019 Opendeur dag 2 voor nieuwe leden
Maand van de Sportclub
Gratis lessen op
- woensdag 11-18-25 september
- zaterdag 14-21-28 september
18/09/2019 Opendeur dag 3 voor nieuwe leden
Maand van de Sportclub
Gratis lessen op
- woensdag 11-18-25 september
- zaterdag 14-21-28 september
21/09/2019 Opendeur dag 4 voor nieuwe leden
Maand van de Sportclub
Gratis lessen op
- woensdag 11-18-25 september
- zaterdag 14-21-28 september
21-24/09/2019 EuropeesJeugdkampioenschap Lifesaving (U-19) te Riccione (It)
Elise Croes, Lotte Istas en Jelle Vandersteen vertegenwoordigen STRC en team Belgiƫ op het EJK.
25/09/2019 Opendeur dag 5 voor nieuwe leden
Maand van de Sportclub
Gratis lessen op
- woensdag 11-18-25 september
- zaterdag 14-21-28 september
28/09/2019 Opendeur dag 6 voor nieuwe leden
Maand van de Sportclub
Gratis lessen op
- woensdag 11-18-25 september
- zaterdag 14-21-28 september
12/10/2019 RedNed Poolmeeting te ?
Meer info volgt
20/10/2019 PK Antwerpen te Beerse
A1-A3-A5
27/10/2019 PK Luxemburg te St-Hubert
A1-A3-A5
Geen aflossingen
27/10/2019 PK Jeugd Oost-Vlaanderen te Gent
Enkel voor Benjamins en Miniemen
03/11/2019 NK Zwembad (Jeugd) te Gouda
Enkel voor benjamins en miniemen
10/11/2019 Speedlifesaving te Echt (Ned)
Enkel vanaf kadet
17/11/2019 Vlaams Kampioenschap Zwembad te Brugge
A1-A2-A3-A4-A5-A6
+ Aflossingen
24/11/2019 PK Luik te Huy
A2-A4-A6 + aflossingen
30/11/2019 Orange Cup te Eindhoven (Ned), dag 1
01/12/2019 Orange Cup te Eindhoven (Ned), dag 2
14/12/2019 Bijscholing Hoger Redder te Sint-Truiden Flyer
Bijscholing Hoger Redder vanaf 15.30
Meer info in flyer
11/01/2020 Aflossingswedstrijd te Weert (Ned)
Vanaf kadet
09/02/2020 PK Vlaams-Brabant te Asse
A2-A4-A6 + aflossingen
16/02/2020 PK West-Vlaanderen te Kortrijk
A2-A4-A6 + aflossingen
23/02/2020 PK Waals-Brabant te Rixensart
A1-A3-A5 + aflossingen
07-08/03/2020 PK Luxemburg te Bastogne
A1-A2-A3-A4-A5-A6 + aflossingen
Wedstrijd over 2 dagen.
14/03/2020 Internationale wedstrijd te Dordrecht, dag 1
15/03/2020 Internationale wedstrijd te Dordrecht, dag 2
22/03/2020 PK Oost-Vlaanderen te Gent (OV)
A2-A4-A6 + aflossingen
29/03/2020 MISP Youth te Seraing
A1-A2-A3-A4-A5-A6 + aflossingen
Enkel voor benjamins en miniemen
05/04/2020 PK Limburg te St-Truiden
A1-A3-A5 + aflossingen
26/04/2020 MISP te Seraing
A1-A2-A3-A4-A5-A6 + aflossingen
10/05/2020 BK Zwembad te Seraing
A1-A2-A3-A4-A5-A6 + Aflossingen
Enkel voor degenen met selectietijden behaald gedurende het seizoen

Opgelet: data en plaatsen voor wedstrijden zijn onder voorbehoud. Misschien verandert er hier en daar nog wel iets en komen er nog wedstrijden bij.

 

Club activiteiten

Deze activiteiten zijn enkel voor de competitiezwemmers

Deze activiteiten zijn enkel voor STRCers in de nationale kern