Lifesaving
,


Klassement | Meisjes


Filles, Benjamins
A1A3A5
1.  S'HEEREN, Mirte06Sint-Truidense Reddingsclub5831:13.0444.6639.55
2.  DERWAEL, Fien06Sint-Truidense Reddingsclub5431:16.9643.0341.00
3.  HUYSMANS, Lune06Sint-Truidense Reddingsclub4631:22.7449.8440.94
STICKER, Lien06RC Ternat Asse Lebbeke4631:20.8849.4842.08
5.  DEWAEL, Nell06LDD3931:30.1751.1845.74
6.  BONHOMME, Janice06Csb3231:38.6851.4745.76
7.  GOOSSENS, Yana07Sint-Truidense Reddingsclub2831:35.9458.2650.01
BOUAJOUL, Farah07RC Ternat Asse Lebbeke2831:33.4854.2652.94
9.  WELLIN, Zara07LDD2331:46.3455.9051.51
10.  BROEDERS, Naia08Sint-Truidense Reddingsclub2131:37.5153.18*
11.  DE BREUCKER, Arwen06RC Ternat Asse Lebbeke1831:40.351:00.8951.54
12.  BALANCIER, Louve07Nel'Aur1531:43.7158.581:00.76
13.  VANDEVOORT, Noor08Sint-Truidense Reddingsclub1431:48.2157.761:02.14
GESSLOTT, Sarah07Csb1431:56.841:00.3852.80
15.  DE WOLF, Elena07Sint-Truidense Reddingsclub832:01.601:04.6458.76
16.  REMACLE, Amélie07Swimming Team Saint Hubert

532:01.261:14.161:07.00
Filles, Miniemen
A1A3A5
1.  BONHOMME, Méline04Csb6031:08.6537.5033.32
2.  CROES, Elise04Sint-Truidense Reddingsclub4931:08.8437.8240.86
3.  ISTAS, Lotte04Sint-Truidense Reddingsclub4831:12.5742.2634.78
4.  DELANNOY, Mélanie04LDD4631:13.1142.0037.96
5.  BARJASSE, Florine04Swimming Team Saint Hubert3631:20.8545.8840.30
6.  MARTIN-ETIENNE, Chloé04Swimming Team Saint Hubert3331:19.0545.8444.10
7.  GODFRIAUX, Laura04Boust2631:20.0245.6953.44
8.  ZIMER, Clara04Swimming Team Saint Hubert2531:26.3849.0841.50
9.  MARCHAL, Camille05Boust2031:25.2446.6648.96
10.  BROEDERS, Kina05Sint-Truidense Reddingsclub1831:33.5050.3643.64
BERCKMANS, Milena05Leuvense Reddingsclub1831:20.9848.14*
12.  MARLOYE, Gabriela04Csb1421:31.0341.97
13.  WERCKX, Nona05Sint-Truidense Reddingsclub1331:29.3851.4048.09
ROUBAUD, Lili05Boust1331:26.1651.0850.86
SWIRIO, Lisa05Swimming Team Saint Hubert1331:30.2053.3844.63
16.  LHERMITE, Vanina04Csb931:41.7652.4947.18
17.  WERGIFOSSE, Fiona04LDD831:45.201:03.4646.25
18.  WIJNANT, Loes05RC Ternat Asse Lebbeke


3148.44
Klassement | Jongens


Garçons, Benjamins
A1A3A5
1.  CROES, Matisse06Sint-Truidense Reddingsclub5831:21.0647.3940.95
2.  DE SMEDT, Lander06RC Ternat Asse Lebbeke5231:20.2749.2242.10
3.  VANDEVOORT, Matisse06Sint-Truidense Reddingsclub5031:25.4847.4543.30
4.  LIBERLOO, Lowie06Sint-Truidense Reddingsclub4131:30.4047.4648.14
5.  KNUTS, Aiko06Sint-Truidense Reddingsclub4031:30.0049.9647.02
6.  LEGRAND, Wout06RC Ternat Asse Lebbeke3431:34.4554.5446.70
7.  GRUSLIN, Jules06Swimming Team Saint Hubert2631:32.4054.7451.62
8.  GOURDIN, Gabriel06Csb2531:42.5051.7850.59
MEERT, Seppe06RC Ternat Asse Lebbeke2531:35.2454.8650.07
10.  ZIMER, Sasha08Swimming Team Saint Hubert2431:30.4353.0655.97
11.  DORATIOTTO, Tom08Nel'Aur2231:35.0055.1950.88
12.  HUYSMANS, Bernd08Sint-Truidense Reddingsclub1531:35.2456.5252.82
13.  DEFLANDRE, Théo08Nel'Aur1131:39.2156.081:15.16
14.  PIERRARD, Simon06Swimming Team Saint Hubert931:47.6457.3152.53
15.  VERLAINE, Thibaut06Csb831:53.3459.3852.36
16.  HASEVOETS, Arthur07Sint-Truidense Reddingsclub631:39.9059.2456.40
17.  VAN DER MEERSCH, Tijl07RC Ternat Asse Lebbeke531:48.8957.7055.32
WIJNANT, Siemen07RC Ternat Asse Lebbeke531:49.7458.3453.49
19.  JANSSEN, Nicolas08ESN431:43.391:02.721:01.94
20.  VERLAINE, Théo08Csb332:05.311:13.1355.56
DE CUYPER, Gust07RC Ternat Asse Lebbeke331:56.7657.7859.48
LIBERT, Tom07Swimming Team Saint Hubert331:56.661:01.101:03.33
VAN ACKERBROECK, Sverre08Swimming Team Saint Hubert332:04.091:11.791:03.57
VAN ACKERBROECK, Robbe08Swimming Team Saint Hubert

331:49.761:08.721:08.42
Garçons, Miniemen
A1A3A5
1.  NOEL, Clément05Swimming Team Saint Hubert5831:08.5436.6734.14
2.  FORMANN, Brivaël04Swimming Team Saint Hubert5631:11.0039.1233.30
3.  DEFLANDRE, Noah05Nel'Aur4831:11.3440.1635.76
4.  VANVUCHELEN, Wout04Sint-Truidense Reddingsclub4431:17.7643.4035.76
5.  DE BORMAN, Aymeric04Sint-Truidense Reddingsclub3931:20.8546.8039.75
6.  BOUAJOUL, Maher04RC Ternat Asse Lebbeke3331:27.1849.6142.18
7.  ROSOLEN, Loris05ESN3231:27.2151.6641.46
8.  ROUBAUD, Paul05Boust3031:24.7152.3845.04
9.  COCHIN, Thomas04Csb2131:46.5955.1053.81
10.  REMACLE, Quentin05Swimming Team Saint Hubert2031:32.2447.12*
BRASSEUR, Eliott05Swimming Team Saint Hubert


2031:48.261:00.5453.72
Klassement | Dames


Filles, Cadetten
A1A3A5
1.  DUMORTIER, Lore03Leuvense Reddingsclub5632:31.121:32.831:17.50
2.  DESCAMPS, Sophie03Boust5032:40.381:36.871:14.64
3.  ROEX, Stien03Leuvense Reddingsclub4032:51.041:46.041:17.80
4.  HEYLEN, Laetitia02Boust3932:51.161:40.221:20.15
5.  CASTEELE, Hanne02RC Ternat Asse Lebbeke3822:37.261:32.27
6.  DE GREEF, Ruth03RC Ternat Asse Lebbeke3032:40.831:34.98*
ENGELS, Phara03RC Ternat Asse Lebbeke3032:53.501:48.501:25.16
8.  GUILLAUME, Ines03Csb2933:07.221:48.021:20.82
9.  WELLIN, Lisa02LDD2533:25.041:44.681:27.80
VANDEVOORT, Jill03Sint-Truidense Reddingsclub2532:59.571:51.901:27.03
11.  HOUBA, Laureline02Csb2033:10.531:50.601:28.48
12.  GUILLOT, Alice02LDD1833:05.641:51.961:30.56
13.  FRANCOU, Soline02LDD1532:52.381:57.28*
14.  LHERMITE, Rosalie02Csb1133:22.281:58.551:39.76
15.  THIRY, Eloïse03LDD922:06.381:29.50
16.  CLASSE, Victoria

03Csb833:25.862:08.351:34.28
Dames, Junioren
A1A3A5
1.  VAN DE PLAS, Bo01Leuvense Reddingsclub5832:17.791:22.111:04.18
2.  THIRY, Emma01Boust5432:24.281:21.221:10.06
3.  DESCAMPS, Elise01Boust5032:25.641:26.981:08.45
4.  DE BEUCIKELAER, Songsuda01Brasschaatse Reddingclub4232:38.861:33.751:13.47
5.  JEUGMANS, Amber01Leuvense Reddingsclub3733:06.001:48.301:16.82
6.  ROEFS, Evelien00Beerse Lifesaving Team sport3633:03.661:52.251:25.01
7.  DEBLAERE, Elodie

01SCR3533:04.801:51.531:32.14
Dames, Open
A1A3A5
1.  GEUBELS, Kaat96RC Ternat Asse Lebbeke6032:36.031:33.021:11.06
2.  HUSSER, Cécile99Csb5232:52.961:36.491:14.74
3.  C BECHET, Stéphanie93LDD4333:21.921:59.441:25.06
4.  SIQUET, Margaux97LDD4133:36.821:57.891:39.40
5.  COOPMANS, Kaatje99Sint-Truidense Reddingsclub

3432:51.951:50.26*
Dames, Masters 30
A1A3A5
1.  VERMEULEN, Elke79Leuvense Reddingsclub

4033:00.352:12.72*
Dames, Masters 40
A1A3A5
1.  XHERVELLE, Muriel73Csb6032:47.001:36.061:20.92
2.  XHERVELLE, Barbara


71Csb5433:03.131:59.561:40.65
Klassement | Heren


Garçons, Cadetten
A1A3A5
1.  VANDERSTEEN, Jelle02Sint-Truidense Reddingsclub6032:11.711:09.7059.96
2.  BORGELIOEN, Konrad02Leuvense Reddingsclub4832:24.181:23.441:06.50
3.  LEYS, Jamie03Brasschaatse Reddingclub4332:18.441:28.841:08.25
4.  LIBERT, Téo03Swimming Team Saint Hubert3732:43.701:24.371:12.46
5.  SCHUMACHER, Lou02Csb3632:14.361:17.35*
6.  DETHIER, Kyllian03LDD3432:32.081:35.801:10.64
7.  CREUPELANDT, Hinse02RC Ternat Asse Lebbeke3332:46.341:34.161:11.38
8.  JEUGMANS, Vince02Leuvense Reddingsclub2632:28.311:25.70*
9.  HENROT, Antoine03LDD2333:03.831:57.071:19.78
GRUSLIN, Théo03Swimming Team Saint Hubert2333:08.061:39.811:23.15
11.  GUITTET, Thomas03Csb2032:47.211:28.53*
12.  KADIOGLU, Sinan02ESN1633:22.052:12.661:27.56
13.  SCHOLLIERS, Robbe03RC Ternat Asse Lebbeke1233:13.56*1:27.62
14.  FRANCKART, Louis

03LDD933:23.801:54.25*
Garçons, Junioren
A1A3A5
1.  MILLARD, Florian01LDD5632:16.961:18.681:03.24
2.  BIKKEMBERGS, Jochen00Sint-Truidense Reddingsclub5232:21.921:19.961:00.50
3.  MARLOYE, Bastien00Csb4432:39.781:27.801:07.97
4.  HERRERA, Thomas01ESN4032:48.251:43.131:17.97
5.  NOEL, Bastien01Swimming Team Saint Hubert3832:19.761:17.14*
6.  DELHOULE, Anton

01ESN3733:06.191:53.641:26.68
Messieurs, Open
A1A3A5
1.  VESTRAETEN, Robin99Csb5432:22.101:21.441:02.81
2.  CLERENS, Olivier92SCR4632:22.861:22.181:06.88
3.  DEBLAERE, Stéphane98SCR4432:26.021:26.321:03.84
4.  STAVART, Corentin99Boust4032:02.681:09.26*
5.  MARLOYE, Benjamin97Csb3932:26.671:29.921:09.03
6.  JAMBE, Nicolas90Swimming Team Saint Hubert3532:38.221:34.221:10.90
7.  BORGELIOEN, Kenric98Leuvense Reddingsclub

3232:29.86*1:02.14
Messieurs, Masters 30
A1A3A5
1.  CLERENS, Nicolas87SCR5832:24.871:19.381:09.90
2.  CAZIER, Jeroen79Leuvense Reddingsclub5632:30.421:26.601:04.24
3.  


ZAVA, Dorsan82LDD4832:37.121:28.921:10.18
Klassement | Masters M55-M70


Dames, Masters 70 - 2 de 3 épreuves
A1A5 - DA5 - H
1.  MASYN, Thérésia


41RC Ternat Asse Lebbeke4023:17.602:31.84
Klassement Ploegen | Meisjes


Filles, Jeugd - 3 de 4 épreuves
B1B2B3B4
1.  STRC Meisjes 1Sint-Truidense Reddingsclub6032:15.441:57.422:08.46
2.  Swimming Team Saint Hubert 1Swimming Team Saint Hubert5432:36.782:12.962:20.47
3.  Csb 4Csb4333:04.722:20.252:42.69
STRC Meisjes 2Sint-Truidense Reddingsclub4332:53.262:23.082:43.70
LDD 3LDD43


32:55.012:38.962:41.89
Klassement Ploegen | Jongens


Garçons, Jeugd - 3 de 4 épreuves
B1B2B3B4
1.  STRC Jongens 1Sint-Truidense Reddingsclub5432:35.962:06.252:22.74
2.  Boust 2Boust5232:35.742:13.122:26.26
3.  Swimming Team Saint Hubert 2Swimming Team Saint Hubert4032:26.991:57.28*
Csb 1Csb4033:15.172:39.263:01.80
5.  Swimming Team Saint Hubert 3Swimming Team Saint Hubert3533:29.663:08.313:24.02
6.  RC Ternat Asse Lebbeke 2RC Ternat Asse Lebbeke2832:44.422:27.38*
7.  STRC Jongens 2 GemengSint-Truidense Reddingsclub2423:08.832:44.56
8.  RC Ternat Asse Lebbeke 1


RC Ternat Asse Lebbeke1312:37.88
Klassement Ploegen | Dames


Dames, Volwassenen - 3 de 4 épreuves
B1B2B3B4
1.  Boust 1Boust6032:12.261:37.822:00.17
2.  Leuvense Reddingsclub 1Leuvense Reddingsclub5232:16.291:54.542:00.52
3.  RC Ternat Asse Lebbeke 3RC Ternat Asse Lebbeke4732:57.541:50.962:07.53
4.  Csb 3Csb4432:37.752:02.402:12.42
5.  


LDD 2LDD4032:38.702:19.522:23.34
Klassement Ploegen | Heren


Messieurs, Volwassenen - 3 de 4 épreuves
B1B2B3B4
1.  Leuvense Reddingsclub 1Leuvense Reddingsclub6031:59.881:23.761:50.66
2.  STRC Heren GemengdSint-Truidense Reddingsclub4832:08.571:36.591:56.77
3.  Swimming Team Saint Hubert 4Swimming Team Saint Hubert4532:11.711:46.451:55.34
4.  SCR 1SCR4132:11.921:40.002:00.42
5.  LDD 1LDD3732:17.121:58.982:08.16
6.  


Csb 2Csb3632:02.801:30.53*